زمان کافی، عنصری که ما نداریم!

برای اکثر ما ایرانی ها دیگر جا افتاده که برای اجاره یا خرید املاک به خیابان ها برویم و هفته ها و شاید ماه ها زمان خود را صرف رفتن از این منطقه شهر به آن منطقه شهر و از این بنگاه به آن بنگاه صرف کنیم. اگر قصد خرید ملکی داریم پس دیگر اصلا جای تعجب نیست که حتی کار و زندگی خود را معلق کنیم و به دنبال ملک مورد نظرمان بگردیم چون یکی از بالاترین سرمایه گذاری ها و یکی از حساس ترین موقعیت ها در کشور ما خرید ملک است. برای اکثر ما ایرانی ها واقعا جا افتاده که اینجا ایران است و شیوه معاملات املاک به سبک بنگاه داران مدیریت می شود و نه با متدی جهانی و استاندارد!

EXIR-KHARIDARAN-PIC-01

هر یک از ما شایسته بهترین انتخابیم

اکسیر معتقد است که انتخاب از بین دامنه محدودی از گزینه ها یعنی محدودیت. اگر هر یک از ما از بین چند گزینه محدود یک گزینه را انتخاب کنیم هیچ دلیلی بر بهترین انتخاب ما نیست! از سوی دیگر انتخاب از بین کوهی از گزینه های نامرتبط نیز دلیلی بر شایسته ترین انتخاب نیست!

سه قدم بردارید !
EXIR-KHARIDARAN-STEPS-BG

با اکسیر تماس بگیرید یا حضورا به دفتر اکسیر مراجعه نمایید اما الزامی به مراجعه حضوری نیست. مشخصات خود و ملکی که به دنبال آن هستید را برای اکسیر شرح دهید تا ثبت شود.

تلفن موبایل خود را چک نمایید به پیامکی که از طرف اکسیر برای شما آمده توجه کنید. کارشناسان اکسیر مجموعه ای از موارد مطابق با خواسته شما را برای روئیت شما آماده نموده اند.

کلمه کاربری و رمز عبوری که در SMS آمده را در بخش ورود در وبسایت اکسیر وارد نمایید و به بخش VIP که منحصرا املاک مطابق با خواسته شما در آن لیست شده وارد شوید.  

EXIR-KHARIDARAN-HL-0124 ساعته و در هر کجا که هستید، می توانید بدون مراجعه حضوری و حتی بدون تماس تلفنی املاکی که با درخواست شما مطابقت دارند را یک به یک و با جزئیات کامل بررسی کنید.

EXIR-KHARIDARAN-HL-02بدلیل به روز بودن بانک اطلاعات اکسیر و اضافه شدن هر روزه موارد به بانک، کارشناسان اکسیر هر روز خواسته شما را با موارد تازه وارد شده مطابقت داده و در صورت تطابق، این موارد را به لیست شما اضافه خواهند کرد و این موضوع از طریق SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

EXIR-KHARIDARAN-HL-03املاک کارشناسی شده توسط اکسیر بطور کامل عکسبرداری تخصصی می شوند. نما، مشاعات، پارکینگ ها، پشت بام، انباری ها تا اتاق خواب ها، سرویس ها، آشپزخانه و ... با جزئیات کامل و بدون دخل و تصرف عکاسی شده است.

تلفـن :  22292203 - (021) دورنگار : 26151135 - (021)
خیابان شهید با هنر (نیاوران)، بعد از تقاطع کامرانیه، مجتمع نارون طبقه سوم اداری، واحد 303
کلیه حقوق سایت متعلق به آژانس املاک اکسیر می باشد